Scouting Overloon Contact Info
 
 

Op deze website is de informatie ingedeeld per speltak.
Voor meer informatie en overige vragen volgt hier de contactinformatie:

Voorzitter: Dhr. Peter van den Berg, peter.van.den.berg@scoutingoverloon.nl tel. 0478-641980

Speltak Bevers: bevers@scoutingoverloon.nl
Speltak Welpen: welpen@scoutingoverloon.nl
Speltak Scouts: scouts@scoutingoverloon.nl
Speltak Explorers: explorers@scoutingoverloon.nl
Stam ondersteuning: stam@scoutingoverloon.nl
Beheer blokhut: peter.van.den.berg@scoutingoverloon.nl tel. 0478-641980
Beheer kampterreinen: kampeerbeheer@scoutingoverloon.nl
Beheer website: webmaster@scoutingoverloon.nl
Overige informatie: info@scoutingoverloon.nl

Lidmaatschap
Wanneer u uw kind wilt aanmelden voor lidmaatschap, dan kunt u dit uitsluitend schriftelijk doen.
Stuurt u dan een email naar de desbetreffende speltakleiding, u ontvangt dan verdere instructies.
U kunt natuurlijk ook altijd naar de speltakleiding mailen als u nog vragen heeft.

Wanneer u het lidmaatschap van uw kind wilt stoppen, dan dient u dit tevens per email te doen.
Dit moet u dan echter mailen naar bestuur@scoutingoverloon.nl.
Breng daarnaast natuurlijk ook de speltakleiding hiervan op de hoogte.

 
 
 Info@ScoutingOverloon.nl